Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Odzież: kombinezony
NOWOŚĆ
VALKYRIE Air4.X
Hiko

Anatomicznie ukształtowany suchy kombinezon ze skarpetkami, wykonany z oddychającego materiału czterowarstwowego – AirFour i Cordury.
Charakteryzuje się wysoką wodoodpornością oraz odprowadzaniem wilgoci na zewnątrz. Cechuje go także duża wytrzymałość i elastyczność.
Kombinezon zapinany jest na suchy zamek TIZIP®, który jest z przodu, co przyspiesza i ułatwia jego zakładanie. Kołnierz na karku wykonany z elastycznego neoprenu a rękawy zakończone są lateksowymi gilzami osłoniętymi przez neoprenowe mankiety. Wprowadzono regulowany system talii, aby utrzymać spodnie na swoim miejscu. Wewnętrzna kieszeń na zamek błyskawiczny pozwoli schować dokumenty.

Kombinezon jest wykonany z materiału AirFour. Wodoodporne skarpety wykonane są z trwałej Cordury.

• Materiał: AirFour,
• Wodoszczelność: 25 000 mm H2O
• Paroprzepuszczalność: minimum 15 000 g/m2/24 godz.
• Laminowane szwy.

Ostrzeżenie: używanie suchych kombinezonów jest bardzo wygodną sprawą, ale może być w wyjątkowych sytuacjach niebezpieczne: Jeśli wszystkie zamki błyskawiczne nie są na stałe zamknięte lub nastąpi nieoczekiwane rozerwanie kombinezonu na ostrym przedmiocie pod wodą lub pękną mankiety lateksowe. W przypadku zaobserwowania któregokolwiek z powyższych objawów należy niezwłocznie opuścić środowisko wodne.
Regularnie nakładaj dostarczony smar na zamki błyskawiczne kombinezonu, aby zapewnić łatwiejsze zapinanie i dłuższą żywotność zamka.

Rozmiary:
S • M • L • XL • XXL

Numer Art. 1732406


Kolory: Kaituna, Inferno, Stealth,
Cena: 3469,90 2899,90
podobne:  »Odzież: kombinezony
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…